תחזוקת אתרים וניהול תוכן מקצועי

אתר אינטרנט הינו שער הכניסה של לקוחותיך וכלי חזק מאוד לפרסום ושיווק, גם אם תחום העסק שלכם לא קשור לאינטרנט. כיום פרסום ע”י אתרי אינטרנט עקרי לקידום בשוק והצגת עסק. היכרות עם האתר נותנת ללקוחות פוטנציאלים את הרושם הראשוני על החברה ולכן מאוד חשוב שהאתר יכיל מידה עדכנית ומעוצבת בצורה מקצועית. כל ההשקעה לבניית האתר תהיה חסרת משמעות עם בעל האתר לא השקיע בקידום האתר ועדכוניו.

חוסכים זמן:
ימים ושעות שהשקיעו עובדי החברה כדי ללמוד ולהלחם עם תמונות וטקסטים שלא נכנסים למיקום הרצוי ובגודל הנכון אפשר להפוך למספר דקות לשלוח לנו פקס או אימייל. אנחנו נבצע עבודה זאת מהר ומקצועי. פשוט ומהר.

חוסכים כסף:
משכורת עבור שעות עבודה ארוכות שישקיע הצוות שלכם לעדכוני תוכן האתר יעלה הרבה יותר מאשר תחזוקת אתר וניהול תוכן אצלנו. תשלמו פחות ותקבלו תוצאה טובה יותר!
מקבלים תוצאה יותר טובה:
ניהול תוכן ע”י בעל מקצוע מאוד חשוב למצבו הטכני של האתר, קידום האתר במנועי חיפוש והמראה הכללי שלו. גישה לא מקצועית לעבודה עם תוכן של האתר גורמת לירידת איכות האתר, מורידה דרוג במנועי חיפוש, ואפילו לשגיות בדפי האתר.

ניהול תוכן ב-3 שפות:
הרבה אתרים בארץ כוללים דפים בעברית, רוסית ואנגלית. תשכחו על בעיות עם תוכן רב שפות, אין צורך לחפש עובד דובר בכל השפות האלה שיטפל בעדכונים באתר. יותר מזה, אנחנו יכולים לתרגם תוכן (בכמות סבירה) לשפות אלה תוך כדי עבודות תחזוקת האתר.
הפתרון: ניהול תוכן

נכתב על ידי צחר רותם

כמה פעמים גלשתם ברשת וגיליתם ששום דבר לא קרה? כמה פעמים נתקלתם באתר לא מעודכן, לעתים שנה ויותר, המשווע ליד מרעננת? כמה פעמים פגשתם אתר שהטקסטים
בו מביכים, מהסוג שיניס כל גולש מבלי שוב?

התשובה לכל אלה ברורה מאליה. גם הפתרון: ניהול תוכן מקצועי. יותר ויותר ראשי מוסדות, חברות וגופים עסקיים שונים מבינים כיום כי ניהול תוכן הוא שיעשה את ההבדל בין אתר סתמי ברשת לאתר בעל נוכחות.

האתר הינו חלון הראווה של מפעיליו. כפראפרזה על הפתגם המפורסם, הרי שהגולש הממוצע בוחן את האתר על פי מה שיש בו, היינו תכניו.

גולש המבקר באתר לא מעודכן מסיק מכך על הרלבנטיות של מפעיליו. גולש הפוגש אתרים הלוקים בעיצוב הטקסט שלהם, שהטקסטים בהם אינם מקצועיים או במקרה הגרוע מכל – כוללים שגיאות תחביר וכתיב, יסיק מכך על טיבם של מפעילי האתר.

מיותר לציין את נזקיו התדמיתיים, השיווקיים והכלכליים של ניהול תוכן לא מקצועי לאתר. חשוב לציין כי את הנזקים הללו ניתן לפתור מבעוד מועד.

עריכת תוכן היא עניין למקצוענים. היא דורשת מיומנות גבוהה, תוך הכרה של מגבלות המדיה ויתרונותיה. היא מחייבת שליטה אבסולוטית בשפה ומומחיות בתחום כתיבת תכנים וניהולם באינטרנט, תוך התאמתם למדיה ולמנועי החיפוש
השונים. ובקיצור, מקצוענות.

לקבלת הצעה עבור פיתוח או שדרוג אתר ולכל שאלה בנושה שלחו פניה ע"י טופס למטה או צרו קשר: 054-630-4809