הקמת חנויות אונליין

חנות אונליין היא חנות שפועלת באינטרנט. חנות אונליין מאפשרת להציג מוצרים לפי קטגוריות, כל מוצר מוצג בצורה שנותנת למבקר באתר מספיק מידה כדי לקבל החלטה לגבי  רכישת המוצר. חנות באינטרנט מאפשרת אפשרות להוסיף מוצרים לסל קניות  ולבצע הזמנה. כלמור, חנות וירטואלית מאפשרת למכור מוצרים ולקבל הזמנות עבורם. כמובן, מערכות חנות אונליין היום יכולים הרבה יותר מזה. בין אפשריות המערכת אופציות לתמחור משלוח, מערכת קופונים, חיפוש מוצרים, סליקה של כרטיסי אשראי, ניהול מלאים, והרבה פונקציות נוספות שעוזרות לבעל האתר להציג מוצרים ולנהל מכירות בצורה הכי יעלה.

בניית חנות אונליין יכולה להוזיל עלויות ולהגדיל את כמות המכירות. עם זאת, לפני הקמת חנות באינטרנט חדשה כדאי לחשוב על הכמות כללית של מוצרים באתר, תכנים ותמונות של מוצרים. רק בדרך הזו אפשר להגיע לעיצוב שמוכר את המוצרים שלכם ומציג אותם בצורה נכונה.

אנחנו בונים חנות אונליין על בסיס מערכת WOOCOMMERCE. מערכת חנות WOOCOMERCE מאפשר להפוך אתר בוורדפרס לחנות עם כל הפונקציות הנדרשות. קיים מאגר עיצובים מאוד מרשים עבור חנויות אונלייין על בסיס WOOCOMMERCE. בכל זאת, תמיד אפשר להזמין חנות בעיצוב אישי.

לצפייה במפרט מערכת חנות WOOCOMMERCE

לקבלת הצעה עבור פיתוח או שדרוג אתר ולכל שאלה בנושה שלחו פניה ע"י טופס למטה או צרו קשר: 054-630-4809