עיצוב אתרים

אנחנו מבינים שאתר, הוא דרך לקידום העסק, היום האתר הוא הכלי שמאפשר לעסק להוביל בתחרות בשוק. אתר אינטרנט איכותי חייב לשלב עיצוב יצירתי ומרשים, טכנולוגיה מתקדמת, ופוקוס שיווקי .
עיצוב אתר זה שלב מאוד חשוב לבניית אתר מוצלח ומרוויח. שלב העיצוב חשוב כי הוא כולל לא רק התייחסות לפרמטרים וויזואליים, אלא גם לחוויית הגולשים ואפילו הצלחה טכנולוגית (מהירות גלישה באתר, תצוגה מכשירים שונים וכוי’). עיצוב בהחלט משפיע על קידום האתר במנועי חיפוש וחייב לתמוך בדרישות SEO. במילים פשוטות – אם עיצוב אקום – אין עתיד לאתר.

קיימות 2 דרכים לעיצוב אתרים שאנחנו בונים.

  • אפשר לבחור עיצוב מקצועי מוכן מראש (תבנית).
  • אפשר להזמין עיצוב ייחודי

לכל אחד מהשיטות יש יתרונות משלה. עיצוב מוכן מראש בהחלת חוסך זמן וכסף, נותן אפשרות לראות את האתר בפעילותו לפני ההקמה. עיצוב ייחודי כמובן מומלץ ועדיף כי כך אתר מקבל מראה מותם למיתוג העסק, כל האלמנטים כל האתר ממוקמים ונראים לפי דרישות ומטרה של אותו האתר.

עיצוב רספונסבי.
עיצוב רספונסיבי – זה שיטה מיוחדת לעיצוב ובניית האתר ומאפשרת צפיית האתר נוחה ומותאמת גם במחשבים נייחים וגם במכשירים ניידים וטלפונים. כל האתרים שאנחנו מעצבים ובונים היום הם רספונסיביים. לפי הנתונים של גוגל, 40% של הגולשים משתמשים לגלישה בטלפון או טאבלת ולא במחשב ולכן עיצוב רספונסיבי הוא חובה לאתר חדש שבונים.

חיתוך אתרים מתקדם
אחד מ יתרונות שלנו – אנחנו מבינים מה אנחנו עושים ומה המטרה הסופית של כל שלב בעיצוב ובניית האתר. בעיצוב חושבים על התאמת המסכים, אפקטים מרשימים אלמנטים דינאמיים. בחיתוך חושבים על דרישות SEO ושמירת תקן ואז בתכנות יודעים לעשות כך שאתר יעבוד בלי באגים ויהיה נוח בתחזוקה.

לקבלת הצעה עבור פיתוח או שדרוג אתר ולכל שאלה בנושה שלחו פניה ע"י טופס למטה או צרו קשר: 054-630-4809